Ortostop na FaceBooku

O nas

Firma Ortostop już od wielu lat prowadzi wiodący w Trójmieście specjalistyczny sklep zaopatrzenia ortopedycznego stopy. Opierając się na naszym doświadczeniu i cały czas rozszerzając nasz asortyment jesteśmy w stanie pomóc naszym klientom w wielu problemach związanych ze stopami, kolanami, biodrami a także kręgosłupem.

W naszej ofercie znaczące miejsce zajmują wkładki ortopedyczne. Oferujemy naszym klientom profesjonalny dobór wkładek ortopedycznych: metodą podoskopową oraz na podstawie wycisków stóp lub plantogramu. Dysponujemy całą gamą wkładek profilaktycznych i ortopedycznych gotowych, produkowanych przez wiodących producentów krajowych (KAPS, ORTO­STOP­PLUS) jak i zagranicznych (Schein). Jednak główną domeną naszej działalności są wkładki ortopedyczne indywidualnie przygotowywane dla konkretnego klienta. Wykonujemy wkładki na miarę dla dzieci i dla osób dorosłych, pomagamy przy problemach z koślawością, szpotawością, płaskostopiem podłużnym i poprzecznym, skróceniem kończyn dolnych, stopą cukrzycową czy ostrogami piętowymi.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo także artykuły ochrony stóp takie jak kliny międzypalcowe, wkładki na palce młotkowate, ochrony palucha koślawego i inne. Mamy szeroki asortyment produktów firm Kaps, Berkemann, Inflex. Oferujemy także artykuły rehabilitacyjne do ćwiczeń i masażu takie jak maty, dyski, piłki czy taśmy.

W ofercie posiadamy buty ortopedyczne firm: Schein oraz buty profilaktyczne dla dzieci: Mrugała, Memo, Daniel, Befado i dla dorosłych: Berkemann, Solidus, Waldläufer, Grünland, Genuins, Birkenstock, Befado, dr Orto.

Serdecznie zapraszamy do naszego punktu, nasz fachowy i sympatyczny personel służy Państwu pomocą i w sposób profesjonalny pomoże Wam dobrać odpowiednie wkładki i buty. Zadbamy o Państwa stopy kompleksowo, pomożemy także Państwa dzieciom w korekcie wad stóp i postawy.